Privatumo politika


PRIVATUMO POLITIKA

Šioje privatumo politikoje aprašoma, kaip www.textilesflora.lt („Svetainė“ arba „mes“) renka, naudoja ir atskleidžia jūsų asmeninę informaciją, kai lankotės svetainėje ar per ją perkate.

Asmeninės informacijos rinkimas.

Kai lankotės svetainėje, renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį, jūsų sąveiką su svetaine ir informaciją, reikalingą jūsų pirkimams apdoroti. Mes taip pat galime rinkti papildomą informaciją, jei susisiekiate su mumis klientų aptarnavimo linija. Šioje privatumo politikoje mes nurodome bet kokią informaciją, kuri gali unikaliai identifikuoti asmenį kaip „asmeninę informaciją“. Toliau pateiktame sąraše rasite daugiau informacijos apie tai, kokią asmeninę informaciją mes renkame ir kodėl.

Užsakymo informacija.

Surinktos asmeninės informacijos pavyzdžiai: vardas, atsiskaitymo adresas, pristatymo adresas, mokėjimo informacija, el. pašto adresas ir telefono numeris.Rinkimo tikslas: teikti produktus ar paslaugas jums taip įvykdant mūsų paslaugų teikimo sutartį, apdoroti jūsų mokėjimo informaciją, susitarti dėl pristatymo ir pateikti sąskaitas faktūras ir (arba) užsakymų patvirtinimus, bendrauti su jumis, tikrinti užsakymus dėl galimo pavojaus ar sukčiavimo ir laikydamiesi jūsų su mumis bendrinamų nuostatų, pateikti jums informaciją ar reklamą, susijusią su mūsų produktais ar paslaugomis.

Duomenų tvarkymo tikslas.

Minėta informaciją reikalinga klientų užsakymams vykdyti, t. y. internetiniam užsakymui apdoroti ir užsakytiems produktams pristatyti. Asmens duomenys, susiję su mokėjimo įvykdymu, gali būti persiųsti mokėjimo tarpininkams, siekiant suteikti paslaugą ar sumokėti už gaunamą paslaugą.

Dalijimasis asmenine informacija.

Mes dalijamės jūsų asmenine informacija su paslaugų teikėjais, kurie padeda mums teikti paslaugas ir vykdyti sutartis su jumis. Pavyzdžiui: UAB „Omniva“, AB „Lietuvos paštas“.

Informacijos saugojimo terminai.

Klientų asmeninę informaciją saugosime tiek, kiek to reikės nurodytiems tikslams įgyvendinti.Asmens duomenis mes turime teisę laikyti serveryje tiek, kiek tai būtina, kai jais buvo pasinaudota vykdant neteisėtą veiką ar buvo įtariama, kad įvykdyta tapatybės vagystė ar kitas pažeidimas, dėl kurio atliekamas teisėsaugos institucijų tyrimas,taip pat duomenys saugomi, jei gauname skundų dėl kliento neteisėtų veiksmų. Duomenys sunaikinami gavus teisėtus teisėsaugos ar kitų įgaliotų institucijų nurodymus.

Slapukai.

Mūsų internetinėje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Tai tam tikra informacija, turinti unikalų identifikacijos numerį, kuri yra perduodama iš tinklalapio į Jūsų kompiuterio slapukų rinkmeną. Slapukų unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje.Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.Naudojant slapukus, yra atsimenama informacija apie ankstesnius apsilankymus, todėl kiti apsilankymai gali būti paprastesni ir naudingesni. Mes nenaudojame ir jokiai trečiajai šaliai neleidžiame naudoti statistinės analizės duomenų tam, kad rinktų bet kokią informaciją, leidžiančią nustatyti mūsų svetainės lankytojų tapatybę.

 

 

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų